ZESPÓŁ

lek. dent. Marta Sielska

Lekarze

Dr Marta Sielska jest lekarzem dentystą, chirurgiem szczękowo-twarzowym, lekarzem medycyny estetycznej oraz założycielem i właścicielem Sielskiej Kliniki. Studia na Wydziale Lekarsko Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła w 2008. Specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyce rekonstrukcyjnej, czyli najbardziej zaawansowanych technologicznie dziedzinach stomatologii. W swojej klinice przeprowadza skomplikowane zabiegi stomatologiczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik oraz wysokiej klasy specjalistycznych urządzeń. Dr Marta Sielska jest cenionym ekspertem, autorem wielu szkoleń i wykładów dedykowanych lekarzom dentystom chcącym poszerzać swoje kompetencje w dziedzinie chirurgii i implantologii. Dr Sielska regularnie uczestniczy w międzynarodowych konferencjach oraz warsztatach poświęconych stosowaniu najnowocześniejszych osiągnięć nauki w dziedzinie stomatologii.

Dr Sielska przeprowadza również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które pozwalają w sposób minimalnie inwazyjny odzyskać młody, zadbany wygląd. Jest certyfikowanym lekarzem w zakresie posługiwania się toksyną botulinową, wypełniaczami na bazie kwasu polimlekowego i hydroksyapatytu wapnia (Radiesse), a także intralipoterapii i lipolizy iniekcyjnej.

lek. dent. Damian Laskowski

Lekarze

Dr Damian Laskowski w 2008 roku ukończył studia na Wydziale Lekarsko Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest bardzo dobrym i cenionym lekarzem dentystą, którego pasją jest ortodoncja. W swojej praktyce zajmuje się leczeniem zarówno dzieci jaki i dorosłych. Dr Laskowski stosuje najnowocześniejsze rozwiązania i technologie mające na celu zapewnienie Pacjentom komfort oraz zadowolenie z końcowego efektu leczenia. Jest regularnym uczestnikiem licznych kursów ortodontycznych, szkoleń i kongresów. Dr Laskowski może pochwalić się uznaniem i zadowoleniem wielu wyleczonych przez siebie Pacjentów.

lek. dent Katarzyna Pokrywka

Lekarze

Dr Katarzyna Pokrywka jest bardzo doświadczonym specjalistą w zakresie zaawansowanej endodoncji, która w Sielskiej Klinice wykonywana jest z użyciem wysokiej klasy mikroskopu Zeiss OPMI Pico. Pani Doktor leczy również swoich pacjentów w zakresie stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Jest lekarzem dentystą, który zdobywa zaufanie i uznanie nawet najbardziej wymagających Pacjentów. Studia na Wydziale Lekarsko Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła w 2004 roku. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach o tematyce z zakresu stomatologii mikroskopowej, nowoczesnej endodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki oraz ortodoncji. Wiedza, duże doświadczenie oraz wyjątkowe umiejętności Pani Doktor idą w parze z dbałością o najmniejsze szczegóły, cierpliwością oraz delikatnością, którą wysoko cenią Pacjenci Sielskiej Kliniki. Leczenie u Pani Doktor jest prawdziwą przyjemnością, gdyż stomatologia jest jej pasją i zamiłowaniem. Pani Doktor przez wiele lat doskonaliła swój warsztat pracy w prywatnej klinice stomatologicznej w Norwegii, gdzie pracowała zgodnie z międzynarodowymi standardami leczenia stomatologicznego.

mgr Katarzyna Sidor

Manager

Mgr Katarzyna Sidor jest absolwentką wydziału Badań Klinicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dwujęzycznym tłumaczem języków mówionych oraz doświadczonym managerem. Od 2007 roku Pani Katarzyna jest związana z branżą medyczną oraz lecznictwem szpitalnym. W swojej karierze zawodowej zajmowała się negocjowaniem umów z największymi jednostkami medycznymi w Polsce. Doświadczenie w zakresie negocjacji oraz nowoczesnej sprzedaży B2B zdobywała pracując dla międzynarodowych korporacji medycznych i farmaceutycznych. W Sielskiej Klinice Pani Katarzyna zajmuje się strategią rozwoju firmy, współpracą z kontrahentami oraz czuwa nad zapewnieniem Pacjentom Sielskiej Kliniki najwyższych standardów obsługi.

Katarzyna Landowska

Asysta

Dyplomowana asystentka stomatologiczna z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem zawodowym. Pani Katarzyna regularnie uczestniczy w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach. W szczególności interesuje się radiologią a wiedzę w zakresie diagnostyki obrazowej, elektromedycznej i radioterapii pogłębia studiując.