Zespół

Zespół

Dr Marta Sielska

Jest lekarzem dentystą, chirurgiem szczękowym, lekarzem medycyny estetycznej oraz właścicielem i założycielem Sielskiej Kliniki. Studia na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła w 2008 roku. Swój warsztat pracy doskonaliła również zdobywając doświadczenia w trakcie szkoleń w Wiedniu, Izraelu, Londynie, Berlinie oraz Paryżu. Dr Sielska specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyce rekonstrukcyjnej, czyli najbardziej zaawansowanych technologicznie dziedzinach stomatologii. W swojej klinice przeprowadza skomplikowane zabiegi stomatologiczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i wysokiej klasy specjalistycznych urządzeń. Dr Marta Sielska jest cenionym ekspertem, członkiem międzynarodowego towarzystwa implantologicznego ITI International Team for Implantology, autorem wielu szkoleń i wykładów dedykowanych lekarzom dentystom, chcącym poszerzyć swoje kompetencje w dziedzinie chirurgii oraz implantologii. Dr Sielska regularnie uczestniczy w międzynarodowych konferencjach i warsztatach poświęconych stosowaniu najnowszych osiągnięć nauki w dziedzinie stomatologii. Dr Marta Sielska przeprowadza również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które pozwalają w sposób minimalnie inwazyjny odzyskać młody, zadbany wygląd. Jest certyfikowanym lekarzem w zakresie posługiwania się toksyną botulinową, wypełniaczami na bazie kwasu polimlekowego ,hydroksyapatytu (Radiesse), a także intralipoterapi i lipolizy iniekcyjnej.

tooth

Dr Ewa Żuk-Grajewska

Jest bardzo doświadczonym lekarzem dentystą, międzynarodowym specjalistą i ekspertem w zakresie endodoncji oraz mikrochirurgii endodontycznej. Dr Żuk-Grajewska jest również członkiem The Royal College of Surgeons of Edinburgh, British Endodontic Society oraz European Association of Endodontology. Studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła w 2003 roku. Przez wiele lat była nauczycielem akademickim na Uniwersytecie w Dundee, w Szkocji. Jako konsultant z endodoncji i starszy nauczyciel kliniczny, konsultowała i leczyła najbardziej skomplikowane przypadki endodontyczne. Kierowała nauczaniem Endodoncji studentów studiów dentystycznych, lekarzy stażystów oraz lekarzy w trakcie specjalizacji. W 2010 Pani doktor zdała bardzo wymagający egzamin Membership of the Faculty of DentalSurgeons w Królewskim Kolegium Chirurgów w Edynburgu. Dr Żuk-Grajewska przeszła również czteroletnie specjalistyczne szkolenie z endodoncji pod okiem światowej sławy endodonty, profesora Williama P. Saundersa. Zdała prestiżowy egzamin specjalizacyjny Membership in Endodontics w Królewskim Kolegium Chirurgów w Edynburgu. Pani doktor jest wpisana do oficjalnego rejestru specjalistów z endodoncji w Wielkiej Brytanii. Uzyskała również tytuł Masters of Dental Science. Po dziś dzień dr Żuk-Grajewska utrzymuje ścisłe kontakty z Uniwersytetem w Dundee i nadzoruje badania naukowe prowadzone przez studentów. Medycyna oparta na dowodach naukowych to motto, które przyświeca doktor Żuk-Grajewskiej, dlatego nie ustaje ona w zgłębianiu wiedzy naukowej i wprowadza do swojej praktyki klinicznej tylko terapie o rzetelnie potwierdzonej skuteczności i bezpieczeństwie. W Sielskiej Klinice dr Żuk-Grajewska zajmuje się endodoncją mikroskopową a także przeprowadza zabiegi mikrochirurgii endodontycznej pod mikroskopem. Pani doktor dopełnia wszelkich starań, aby każdy zabieg był zawsze bezbolesny i komfortowy, a dzięki swojej dbałości o szczegóły i wieloletniemu doświadczeniu zapewnia Pacjentom Sielskiej Kliniki najlepszą opiekę.

tooth

Dr Damian Laskowski

Jest lekarzem dentystą, który w Sielskiej Klinice zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym naszych pacjentów. Studia na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończył w 2008 roku. Z pośród wszystkich dziedzin nowoczesnej stomatologii dr Laskowski ze szczególnym zamiłowaniem realizuje się w obszarze ortodoncji, która z biegiem lat stała się jego wielką pasją. Wiedzę w tej dziedzinie stale poszerza uczestnicząc w licznych krajowych oraz zagranicznych konferencjach, zjazdach i kongresach. W swojej codziennej pracy bazuje na najlepszej jakości materiałach oraz sprzęcie renomowanych, światowych producentów, co w połączeniu z jego wiedzą i umiejętnościami pomaga pacjentom Sielskiej Kliniki uzyskać najlepsze efekty leczenia.

tooth

Pani Anna Antoszak

Dyplomowana, doświadczona higienistka i wykwalifikowana asystentka stomatologiczna. Pani Anna w Sielskiej Klinice wykonuje zabiegi profesjonalnej higieny jamy ustnej oraz czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych i chirurgiczno implantologicznych. Doskonale zna dostępne na rynku, profesjonalne produkty higieny jamy ustnej dzięki czemu potrafi doradzić i zadbać by jej pacjenci w odpowiedni sposób dbali o zęby również poza gabinetem. Stale pogłębia swoją wiedzę i wraz z lekarzami Sielskiej Kliniki tworzy bardzo zgrany, profesjonalny zespół, którego celem jest zapewnienie Pacjentom najwyższej jakości leczenia.

tooth

Pani Katarzyna

Jest monitorem badań klinicznych i dwujęzycznym tłumaczem języków mówionych. Studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ukończyła w 2010 roku. W Sielskiej Klinice pełni funkcję managera i odpowiada za wyznaczanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy. Z branżą medyczną Pani Katarzyna jest związana od 2005 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla światowych koncernów farmaceutycznych i medycznych. W swojej pracy była odpowiedzialna za negocjowanie umów handlowych z największymi podmiotami medycznymi w Polsce. Dziś troszczy się o zapewnienie pacjentom Sielskiej Kliniki najwyższego standardu obsługi.

tooth
phone-receiverphone-receiver

Umów wizytę