Zespół

Zespół

Dr Marta Sielska

Jest lekarzem dentystą, chirurgiem szczękowym, lekarzem medycyny estetycznej oraz właścicielem i założycielem Sielskiej Kliniki. Studia na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła w 2008 roku. Swój warsztat pracy doskonaliła również zdobywając doświadczenia w trakcie szkoleń w Wiedniu, Izraelu, Londynie, Berlinie oraz Paryżu. Dr Sielska specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyce rekonstrukcyjnej, czyli najbardziej zaawansowanych technologicznie dziedzinach stomatologii. W swojej klinice przeprowadza skomplikowane zabiegi stomatologiczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i wysokiej klasy specjalistycznych urządzeń. Dr Marta Sielska jest cenionym ekspertem, autorem wielu szkoleń i wykładów dedykowanych lekarzom dentystom, chcącym poszerzyć swoje kompetencje w dziedzinie chirurgii oraz implantologii. Dr Sielska regularnie uczestniczy w międzynarodowych konferencjach i warsztatach poświęconych stosowaniu najnowszych osiągnięć nauki w dziedzinie stomatologii. Dr Marta Sielska przeprowadza również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które pozwalają w sposób minimalnie inwazyjny odzyskać młody, zadbany wygląd. Jest certyfikowanym lekarzem w zakresie posługiwania się toksyną botulinową, wypełniaczami na bazie kwasu polimlekowego ,hydroksyapatytu (Radiesse), a także intralipoterapi i lipolizy iniekcyjnej.

tooth

Dr Katarzyna Pokrywka

Jest lekarzem dentystą, ekspertem w zakresie endodoncji pod mikroskopem, stomatologii zachowawczej, protetyki oraz okluzji. Studia na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła w 2004 roku. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę regularnie uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach i konferencjach o tematyce nowoczesnej endodoncji, periodontologii, protetyce, stomatologii mikroskopowej i estetycznej. Dzięki temu w swojej codziennej praktyce stosuje najnowsze, uznane przez światowych ekspertów rozwiązania w dziedzinie stomatologii. Dr Pokrywka przez wiele lat współpracowała z renomowaną, prywatną kliniką stomatologiczną w Norwegii. Te cenne doświadczenia pozwoliły jej poznać wysokie, skandynawskie standardy leczenia oraz przenieść je do Sielskiej Kliniki. Pani Doktor zdobywa zaufanie nawet najbardziej wymagających pacjentów, dzięki swojej dbałości o szczegóły, precyzji wykonania i cierpliwości, która ma ogromny wpływ na końcowe efekty leczenia. Pacjenci dr Pokrywki wysoko cenią sobie zarówno jej wiedzę, doświadczenie jak i unikalne, indywidualne podejście do każdego z nich.

tooth

Dr Marta Siniło

Dr Siniło jest lekarzem dentystą. Studia na wydziale Lekarsko – Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła w 2010 roku. W Sielskiej Klinice dr Siniło prowadzi swoich pacjentów głównie w obszarze stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem oraz protetyki. Pani doktor jest nowoczesnym stomatologiem. Leczy skutecznie dbając o doskonały kontakt z pacjentem oraz komfortowy, całkowicie bezbolesny przebieg zabiegu. Posiada również bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia w sedacji gazowej. Doktor Siniło jest pasjonatką nowoczesnych rozwiązań w obszarze stomatologii estetycznej oraz implantologii, co pozwala na kompleksowe prowadzenie i planowanie skomplikowanego leczenia. Nieustannie podnosi swoje kompetencje inwestując w zawodowy rozwój.

tooth

Dr Damian Laskowski

Jest lekarzem dentystą, który w Sielskiej Klinice zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym naszych pacjentów. Studia na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończył w 2008 roku. Z pośród wszystkich dziedzin nowoczesnej stomatologii dr Laskowski ze szczególnym zamiłowaniem realizuje się w obszarze ortodoncji, która z biegiem lat stała się jego wielką pasją. Wiedzę w tej dziedzinie stale poszerza uczestnicząc w licznych krajowych oraz zagranicznych konferencjach, zjazdach i kongresach. W swojej codziennej pracy bazuje na najlepszej jakości materiałach oraz sprzęcie renomowanych, światowych producentów, co w połączeniu z jego wiedzą i umiejętnościami pomaga pacjentom Sielskiej Kliniki uzyskać najlepsze efekty leczenia.

tooth

Pani Monika Dembicka

Pani Monika jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Od wielu lat pracuje u boku najlepszych specjalistów z zakresu chirurgii szczękowej, implantologii oraz protetyki. W Sielskiej Klinice wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacji jak również asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie pracy z pacjentami implantologicznymi, protetycznymi ortodontycznymi oraz osobami z chorobami przyzębia. Pani Monika ma doskonały kontakt ze swoimi pacjentami i jest bardzo skrupulatna w wykonywaniu swojej pracy.

tooth

Pani Dominika Jaworska

Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną jak również doświadczoną asystentką. Na bieżąco uczestniczy w kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz zdobywa cenną wiedzę z zakresu nowoczesnej stomatologii pracując u boku lekarzy Sielskiej Kliniki.

tooth

Pani Anna Antoszak

Dyplomowana, doświadczona higienistka i wykwalifikowana asystentka stomatologiczna. Pani Anna w Sielskiej Klinice wykonuje zabiegi profesjonalnej higieny jamy ustnej oraz czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych i chirurgiczno implantologicznych. Doskonale zna dostępne na rynku, profesjonalne produkty higieny jamy ustnej dzięki czemu potrafi doradzić i zadbać by jej pacjenci w odpowiedni sposób dbali o zęby również poza gabinetem. Stale pogłębia swoją wiedzę i wraz z lekarzami Sielskiej Kliniki tworzy bardzo zgrany, profesjonalny zespół, którego celem jest zapewnienie Pacjentom najwyższej jakości leczenia.

tooth

Pani Katarzyna

Jest monitorem badań klinicznych i dwujęzycznym tłumaczem języków mówionych. Studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ukończyła w 2010 roku. W Sielskiej Klinice pełni funkcję managera i odpowiada za wyznaczanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy. Z branżą medyczną Pani Katarzyna jest związana od 2005 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla światowych koncernów farmaceutycznych i medycznych. W swojej pracy była odpowiedzialna za negocjowanie umów handlowych z największymi podmiotami medycznymi w Polsce. Dziś troszczy się o zapewnienie pacjentom Sielskiej Kliniki najwyższego standardu obsługi.

 

tooth
phone-receiverphone-receiver

Umów wizytę