Sprzęt I Technologie

Sprzęt I Technologie

Unity Stomatologiczne Stern Weber S 280 TRc

To urządzenia, które umożliwiają sterowanie i programowanie pracy instrumentów z wielką dokładnością. Rozbudowane o system multimedialny, system radiografii cyfrowej z aparatem RTG zapewniają zintegrowane centra zabiegowe.

Zeiss OPMI PICO

Mikroskop OPMI PICO marki Carl Zeiss, światowego lidera w produkcji optyki, to najwyższy standard w gabinecie stomatologicznym. Łączy on w sobie najbardziej innowacyjne rozwiązania w kompaktowym, mobilnym urządzeniu.

Fizjodyspenser, renomowajnej firmy KaVo

To mikrosilnik chirurgiczny z dużą mocą, ekranem dotykowym i zdalnym sterownikiem, dający możliwość indywidualnego zaprogramowania etapów zabiegu chirurgicznego.

Piezomed firmy W&H

Lider na światowym rynku sprzętu medycznego, z automatycznym rozpoznawaniem końcówek roboczych to wszystkie zalety technologii ultradźwiękowej, ułatwiające pracę chirurga. Umożliwia cięcie tkanek oraz kości z niesamowitą precyzją, a ponadto dzięki efektowi kawitacji zapewnia prawie bezkrwawy zabieg. Zauważalna ulga dla pacjenta: mniejszy ból, dużo szybsze leczenie!

Wewnątrzustna kamera stomatologiczna MYRAY C-U2 HD

Wysokiej klasy specjalistyczne urządzenie, ułatwiające komunikację z pacjentem. Optyka złożona z 7 doskonałej czystości soczewek szklanych, które dają powiększenie x50, sensor HD.

VistaScan Mini Durr Dental

Skaner pamięciowych płyt obrazowych. Dzięki technologii PCS pozwala uzyskać bezkompromisową jakość zdjęcia RTG i pokazać ubytki próchnicowe D1 oraz instrumenty endodontyczne aż do ISO 06.

RX DC Hypersphere, światowej marki MYRAY

To jeden z najlepszych punktowych aparatów stomatologicznych RTG. Działa z każdym systemem radiografii cyfrowej, a lampa Toshiba o najmniejszej ogniskowej 0,4mm gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych zdjęć.

E&Q Master

Najwyższej klasy urządzenie, które szczelnie wypełnia kanały zębowe ciekłą gutaperką. System minimalizujący czas pracy, dający doskonałą jakość i precyzję w wypełnianiu kanałów zęba. MDM Matrix – to wyprodukowany w USA, zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi, system do sedacji wziewnej z funkcją automatycznej kompensacji.

MDM Matrix

To wyprodukowany w USA, zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi, system do sedacji wziewnej z funkcją automatycznej kompensacji.

Assistina 301 plus, firmy W&H

Lider w produkcji sprzętu stomatologicznego, to urządzenie do czyszczenia i konserwacji końcówek oraz powietrznych mikrosilników stomatologicznych, co gwarantuje ich nienaganne funkcjonowanie.

Autoklaw Stern Weber SW 17T

Użycie najlepszych materiałów i zastosowanie innowacyjnych technologii gwarantuje wysoką efektywność i bezpieczeństwo procesu sterylizacji.

Myjnia ultradźwiękowa Tethys H10

To innowacyjne urządzenie, które odkaża, myje, dezynfekuje i suszy narzędzia stomatologiczne w jednym, w pełni automatycznym procesie.

Stern Weber Millseal

To stało temperaturowa zgrzewarka elektroniczna zapewniająca zawsze perfekcyjne zgrzewanie osłonek na sterylizowane materiały, co pozwala zachować długotrwałą sterylność instrumentów roboczych.

Zirkonzahn M5

To 5-osiowa najwyższej klasy frezarka dentystyczna z użyciem, której powstają prace protetyczne pacjentów Sielskiej Kliniki. Przeznaczona jest do obróbki na sucho materiałów używanych w protetyce a w szczególności tlenku cyrkonu. System kładący nacisk na precyzję i jakość obróbki nawet najbardziej skomplikowanych prac.

CORiTEC 750i

To bezkonkurencyjna 5- osiowa frezarka dentystyczna, z użyciem której powstają prace protetyczne pacjentów Sielskiej Kliniki. Urządzenie zapewnia najwyższe standardy precyzji i dynamiki pracy dzięki granitowej podstawie wszystkich osi oraz użycia najnowszej generacji napędów liniowych.

ASTRA TECH Implant System BioManagment Complex

To system implantologiczny zapewniający niezawodne, przewidywalne i estetyczne rezultaty w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Laser Diodowy SOL marki DenMat

To wysoka moc, mobilność i doskonała precyzja działania. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia możemy zaoferować Państwu w Sielskiej Klinice szeroką gamę zabiegów z zakresu korekty kształtu dziąseł, plastyki przedsionka, wycięcia wędzidełka, nacinania tkanek miękkich z koagulacją, usunięcia włókniaków, brodawek, biopsji wycinkowej, leczenia owrzodzeń, terapii termicznej, odkażania kieszeni periodontologicznych, sterylizacji kanałów zębowych i wiele innych.

Wirówka Wysokoobrotowa

Profesjonalna, szybkoobrotowa wirówka kliniczna do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego. Preparatu z własnej krwi pacjenta, który pobudza produkcję kolagenu i elastyny, poprawia mikrokrążenie w tkankach, stymuluje produkcję nowych naczyń krwionośnych i komórek, a także przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne organizmu. Osocze bogatopłytkowe w stomatologii wykorzystuje się w implantologii, chirurgii twarzowo-szczękowej czy u pacjentów po skomplikowanych ekstrakcjach. Podanie preparatu znacznie przyspiesza proces regeneracji i gojenia tkanek.

Mieszalnik do mas DMG MixStar Emotion

Nowoczesne urządzenie mieszające do mas wyciskowych. Dysponuje 3 szybkościami mieszania, nadzorowanymi elektronicznie. Posiada programy mieszania, które można aktualizować poprzez połączenie urządzenia z internetem. Zautomatyzowane mieszanie mas gwarantuje doskonałą proporcję każdego z czynników i precyzję pobieranych wycisków co wpływa na doskonałą jakość wykonywanych przez nas prac protetycznych.

tooth
phone-receiverphone-receiver

Umów wizytę